Yılbaşı akşamı yayın akışı televizyonda neler var 31 aralık 2020 yılbaşı programları hangi kanalda hangi program var

0 5

2020 senesinin bitmesine günler kala Koronavirüs nedeniyle sokağa çıkma yasağının olması halinde Türkiye evinde kalmaya devam edecek. Peki yılbaşı gecesi ne yapılabilir? Ne izlenebilir? Yılbaşı gecesi ekranlar da hangi programlar yayınlanacak? Tüm detaylar Bilgi Kadın’da…

KANAL D’DE YILBAŞI GECESİ ‘ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2’ VE MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ YER ALACAK!

Kanal D, bu sene 2021’e Eser Yenenler sunumu altında  ‘Çok Güzel Hareketler 2 Yılbaşı Özel’ ile eğlenceli bir şekilde selam veriyor. Yılbaşına özel skeçlerin yer alacağı gecede, programa ünlü isimler konuk olacağını öğrendik. Hülya Avşar, Kibariye, Koray Avcı, Cengiz Kurtoğlu, Hande Subaşı ve daha bir çok ünlü isim ile Anadolu Ateşi dansçılarının yer aldığı sürpriz sanatçılar şarkıları ve sahne performanslarıyla 2020 senesine eğlenceli veda edeceğiz. Bu özel gecede ‘Çok Güzel Hareketler 1’ ekibinden Ersin Korkut, Şahin Irmak, Bülent Emrah Parlak gibi sevilen isimler katılıp, damgasını vuracak gibi duruyor.

Kanal D’den yılbaşı gecesine özel bir sürpriz! Her yılsonu gelenekselleşen Milli Piyango bu sene KanalD’de! Türkiye’nin nefes tutarak izlediği Milli Piyango çekilişi, 31 Aralık gecesi canlı yayında gerçekleştirilecek.

TRT1’DE EKRANLARINDA YILBAŞINA ÖZEL NOSTALJİ ZİYAFETİ

TRT1’de her yılbaşı olduğu gibi bu sene de gelenekselleşen nostalji programı yer alacak. Senelerin vazgeçilmez sanatçıları, klasikleşmiş şarkılarıyla geceyi daha da güzelleştirecek. Nostalji kuşağının yanı sıra Ufuk Özkan ve Ayça Varlıer’in başrollerinde yer aldığı komedi dizisi ‘Kalk Gidelim’in yılbaşı özel bölümü de yayımlanacak. Özel yayında konuk sanatçılar da olacak.

TV8 KANALINDA ‘O SES TÜRKİYE ÖZEL’ SÜRPRİZLERİ

TV8 bu sene de ‘O Ses Türkiye Özel’ ve geceye damgasını vuracak sürpriz misafirleri ile bir müzik ziyafeti ile televizyon ekranlarında olacak. Jürisi Ebru Gündeş, Murat Boz, Hadise ve Beyazıt Öztürk’ten oluşan program için çekim hazırlıkları sürüyor.

SHOW TV’DE ‘GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW’ VE ÖZEL KONUKLAR

Show TV bu sene de geçen sene olduğu gibi sevilen programı ‘Güldür Güldür Show’ ile yeni yılı karşılıyor. Programa Show TV dizilerinin oyuncuları da renk katacaklar.

ATA DEMİRER GAZİNOSU

Blu TV’de Ata Demirer’in 5 sezondur kapalı gişe oynayan programı ‘Ata Demirer Gazinosu’ var. Mizah ve müziği buluşturan Ata Demirer, Taşkın Sabah yönetimindeki orkestrayla Türk sanat müziğinden operaya, halk müziğinden popa, arabeske kadar uzanan geniş bir repertuvar sunacak. Orkestraya zaman zaman dansçılar da eşlik edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.