Yağmur atacan pınar altuğ kaç yaşında kimdir

0 15

Çocuklar duymasın dizisiyle tanınan Pınar Altuğ, kocası Yağmur Atacan hakkında şok açıklama yaptı. Kariyeriyle çok konuşulan Pınar Altuğ evlilik kararı ile de çok konuşulmuştu, konuşulmaya da devam ediyor!

Youtube internet sitesi üzerinden katıldı ve eşi hakkında şok bir açıklama yaptı. Eşi Yağmur Atacan ile olan ilişkisinin yıllar önce nasıl başladığını açıkladı. Pınar Altuğ’un şok edici sözleri…

EVLENECEK HALİM YOK GÖNÜL EĞLENDİRİRİM!

Görüşmeye başladığımız ilk günlerde yakın arkadaşlardan birine gösterdim Yağmur’u. Arkadaşım bana ne yaptığının farkında mısın? tepkisini verdi. Ben de gülerek “evet farkındayım bebek yüzlü, evlenecek halim yok 2-3 gün gönül eğlendireceğim! ” dedim. “Fakat 14 yıldır beraberiz” yorumunun üzerine tepkilerini topladı.

“Aramızda hiç bir zaman yaş farı bir sorun teşkil etmedi. Konuşmadık bile bu olayı. Yağmur beni ayakta tutan adamdır” diye de ekledi…

“Evimize girerken soyadlarımızı, yaptığımız işi dışarda bırakıyoruz.”

“Kızım Su doğduğu zamanlar hayranlarım onu görmek için gecenin bir vakti kapıma geliyordu, korkuyordum…”

“Beni ben yapan özelliklerimin oluşmasında en büyük etken annemdir. Bana çok katkıları oldu, güçlü bir kadın yetişirdi.”

 Yağmur Atacan’dan “Benim soyunma odamdan dank diye içeri girip, dudaklarıma yapıştı.” diye bahsetti. Bu hikaye sonrasında Pınar Altuğ hayranları, Yağmur Atacan’ın kaç yaşında olduğunu merak etmeye başladı.

Pınar Altuğ'un eşi Yağmur Atacan kaç yaşında?

ARALARINDA 9 YAŞ FARK VAR!!

YAĞMUR ATACAN KİMDİR?

19 Mayıs 1983 yılında Gaziantep şehrinde dünyaya gelen Yağmur Atacan oyuncu ve müzisyendir.

Yugoslavya göçmeni bir ailenin çocuğu olan  Yağmur Atacan, asker olan babasının tayinleri nedeniyle Gaziantep’te dünyaya geldi. Annesi diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir’de okudu. Lise eğitimini Üsküdar Anadolu Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümündeki eğitimini bıraktı. 2007 yılının Eylül ayında PINAR ALTUĞ  ile nişanlandılar ve 12 Nisan 2008’de evlendiler.

PINAR ALTUĞ KİMDİR?

2 Eylül 1974 doğumlu olan PINAR ALTUĞ Liseyi Saint Benoît Fransız Lisesi”ni bitirdi. 1994’de Miss Turkey seçildi.Pınar Altuğ, çocuklar duymasın adlı dizide tanındı ve Türk halkının sevdiği bir isim haline geldi.Mankenlik kariyerine henüz lise ikinci sınıftayken başladı. 17 yaşındayken babası vefat etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.