Thy 19 Mayıs hatıra bileti internetten nasıl alınır

0 7
Türk Hava Yolları’nın düzenlediği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel etkinlik!!!  Samsun’a özel bir uçuş yapacak. THY 19 Mayıs bileti ile Samsun’a tarihi yolculuk yapıyor ve sosyal medya kullanıcıları ise bu biletleri sembolik olarak alabiliyor. Peki THY ‘nın bu hatıra bileti nasıl ve nereden alınır?

Türk Hava Yolları 23 Nisan’a özel 100. yıl etkinliği olarak gökyüzünde kocaman bir Türk Bayrağı açmıştı. Ankara’dan havalanan uçak ay-yıldızı gökyüzüne çizmişti. Türk Hava Yolları 19 Mayıs’a özel yeni bir etkinlik düzenledi. Tarihi bir uçuş düzenleniyor. Sosyal medya üzerinden temsili bir bilet alabiliyorsunuz. Milli Mücadele’nin başladığı şehir olan Samsun’a düzenlenecek. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlatmasından 101 yıl sonra yapılacak uçuş, TK1919 sefer sayısı ile gerçekleşecek.

Tarihi yolculuk için isteyenler www.tarihiyolculuk.com url sayfası üzerinden birer hatıra bileti de alınabilecek. Hatıra biletleri sosyal medya üzerinden #TarihiYolculuk ve #TK1919 etiketleriyle  üzerinden paylaşılabilecek. Uçuş, kaptan pilot Selin Sevimli ve ikinci pilot Zafer Doğukan Demir tarafından yapılacak.

SAMSUN’A TARİHİ SEFER

101. yıla özel tarihi yolculuk gerçekleştiriyoruz. Haydi sizde katılıp bu ana şahit olun.

19 Mayıs’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlattığı yere, Samsun’a uçuyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.