Tuğba keleş kimdir erdoğan küpeli kimdir tuğba keleş neden öldürüldü gülay mübarek

0 32

Türkiye’nin kanayan yarası olan kadın cinayetleri bitmiyor.  Adana’da Kozan ilçesinde bir kadın cinayeti daha! Markette kasiyer olan Tuğba Keleş, Erdoğan Küpeli adlı kişiden arkadaşlık teklifi aldı. Fakat reddedilen Erdoğan Küpeli, gözünü bile kırpmadan Tuğba Keleş’i öldürdü. Peki Tuğba Keleş kimdir? Neden öldürüldü? Erdoğan Küpeli kimdir? İşte kadın cinayeti hakkında tüm detaylar!

TUĞBA KELEŞ KİMDİR?

Tuğba Keleş 35 yaşında güzel bir kadındı. Adana’da bulunan Kozan ilçesindeki bir markette kasiyerlik yapıyordu. Erdoğan Küpeli’nin arkadaşlık teklifini reddedince; Erdoğan Küpeli tarafından vurularak öldürüldü.

ERDOĞAN KÜPELİ KİMDİR?

Aslında hep aynı hikaye, sadece kişiler farklı…

2016 senesinde bu seferde Hatay’da yaşayan Gülay Mübarek (29)’i sosyal medya üzerinden sıkça taciz ve tehdit etmesiyle beraber göz altına alınmış. Sözleşmeli öğretmen olan Erdoğan Küpeli, kontrol şartıyla serbest bırakılmıştır.

Sonraları suç işlemeden duramayan Erdoğan Küpeli adlı şahıs, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sosyal medya üzerinden hakaret nitelikli mesajlar paylaştığı gerekçesiyle tutuklanmıştır. Kozan Cezaevi’nde tehdit, hakaret, özel hayatın gizliliğini ihlal etmesi gerekçesiyle 8 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılmıştı.

Gülay Mübarek kurtuldu lakin, Tuğba Keleş için aynı şeyi söyleyemiyoruz maalesef…

11 sularında markete gelen Erdoğan Küpeli, tabanca ile önce Tuğba Keleş’i, sonra da kendini vurdu. Tuğba Keleş orada hayatını kaybederken, Erdoğan Küpeli ihbar gelince ambulans ile hastaneye yetiştirilmişti. O cani bugün öldü!

20 GÜN ÖNCE ŞİKÂYETÇİ OLMUŞ

Daha önce bir çok olay çıkaran Küpeli için Tuğba Keleş, 20 gün önce tehdit, takip ve taciz edildiği için Erdoğan Küpeli’yi şikayet etmişti. Erdoğan Küpeli adlı şahıs tarafından yolu kesilerek kaçırılmaya çalışılmış, ardından ağabeyi Muhammed Keleş tarafından kurtarılmıştı. Muhammed Keleş kardeşini kaçırmaya çalışan Erdoğan Küpeli’den kardeşi ile birlikte şikayetçi olurken, Küpeli yine savcılıktan serbest kalmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.