Survivor 2020 final yeri ve tarihi galaport nerede

0 8
TV8’de yayımlanan, pandemi sürecinde de hep reyting rekorları kıran Survivor programının finaline günler kaldı. Finale çeyrek kala gözler Acun Ilıcalı’ya çevrildi. Survivor programının finalinin tarihi ve nerede yapılacağını Acun Ilıcalı açıkladı! Survivor izleyicileri bu günü merakla bekledi. Final mekanını Galaport olduğu açıklandı. Peki Galaport nerede? Galaport hakkında merak edilenler…
2020 Survivor Ünlüler – Gönüllüler sezonunda çeyrek final. Çeyrek finale kalan isimler; Yasin, Cemal Can, Barış ve Berkan. Final adayları heyecan dolu anlar yaşıyor. Survivor’da verilen mücadelenin sona ermesine sayılı günler kaldı. Acun Ilıcalı ise izleyicileri ve yarışmacıları final tarihi ve yeri hakkında bilgilendirdi. Survivor izleyicisi ise arayışa geçti. Peki Survivor finali nerede yapılacak?

SURVIVOR FİNALİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

2020 Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasının finali 14 Temmuz 2020 Salı akşamı gerçekleştirilecek. Peki final mekanı neresi?

SURVIVOR 2020 ÜNLÜLER-GÖNÜLLÜLER SEZONUNUN FİNALİ GALAPORT’TA GERÇEKLEŞTİRİLECEK.

GALATAPORT NEREDE?

Galataport, Karaköy Rıhtımı ile Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı Kampüsü’ne ait bina arasındaki sahil şeridinde yer alan bir liman ve kentsel dönüşüm projesidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.