Serenay sarıkaya ve cem yılmaz evleniyor mu

0 6

Geçtiğimiz aylarda yaşadıkları gizli aşkları bomba gibi magazine düşen Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz ikilisi hakkında dedikodu fısıltıları kulaktan kulağa yayılıyor. Gündeme yeni bir haberle düştüler. Ünlü çiftin evlenip evlenmeyeceği merak ediliyor. Peki ünlü çiftten açıklama geldi mi?  İşte detaylar…

Ünlü çift Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz evleniyor mu? Çok merak edilen bu soruyu sizler için araştırdık. Ünlü komedyen Cem Yılmaz ve ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya geçtiğimiz aylarda aşk yaşamaya başlamışlardı. İkili koronavirüs nedeniyle duran çalışma hayatı ve sosyal hayatları yüzünden eve tıkılmış durumdalar. Bu olayın onları daha çok yakınlaştırdığı düşünülüyor ve hatta evlilik dedikoduları çıkmış durumda. Acaba bir sürpriz yapıp apar topar evlenme kararı mı aldılar?

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya evleniyor mu? Sürpriz teklif... - Magazin haberleri

Kanal D’de  yayınlanan “Müge ve Gülşen’le 2.Sayfa” programının yaptığı bir habere göre; Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya’nın önünde diz çöküp evlenme teklifi etti. Sonrasında ise Serenay’dan “evet” cevabı geldiği söyleniyor. Üç aydır devam eden birlikteliği sonrasında evlilik kararı olan çift, koronavirüs süreci bittiği zaman düğün yapacakları ileri sürüldü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.