Şeref sözü dizisi kadrosu öykü çelik kimdir tolgahan sayışman kimdir dizinin tanıtım videosu yayınlandı ilk bölüm izle

0 17
Show Tv’nin sağlam oyuncu kadrosu ile merakla ve heyecanla beklenen Şeref Sözü dizisi televizyonla izleyicisiyle buluşacak. Dizinin tanıtım videosu yayınlandıktan hemen sonra dizinin kadrosu başta başrol olan Tolgahan ile güzelliği dillere desten Öykü Çelik merakla bekleniyor. Daha ilk bölümü yayınlanmadan tanıtımın hemen ardından kısa süre içinde sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden biri haline geldi.
Başrollerde Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın ve Öykü Çelik var.

 

Kahraman bir adamın,
Geçmişten bugüne taşınan bir çocukluk hayalinin,
Zor coğrafyalardaki zor hayatların,
Köklerine sahip çıkarken, kendini de etrafını da yakıp yıkanların,
Evlat sevgisinin,
İmkansız aşkların, ölümün kıyısından kurtulmuşların,
Bir “Ada Masalı”nın ve şerefli olmanın hikayesi…

Şeref Sözü yakında Show TV’de başlıyor❗ 

ÖYKÜ ÇELİK KİMDİR?

Öykü Çelik, 13 Temmuz günü 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Babası futbol antrenörüdür. Öykü Çelik Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümünde okumuştur. Hatta öğrenci olduğu dönemde geçirdiği bir trafik kazası sonucu vücudunda bir takım darbe ve yanıklar oluşmuştur. Şimdiye kadar ekranda duru güzelliği ve oyunculuğu ile kendini sevdirmiştir. Nuri dizisinde adını duyurmuştur.

TOLGAHAN SAYIŞMAN KİMDİR
Tolgahan Sayışman’ın tam adı ile Turgut Tolgahan Sayışman’dır. 17 Aralık 1981 doğumlu olan yakışıklı oyuncu, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk televizyon ve sinema oyuncusu ve model. Kadıköy İntaş Lisesi ve Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.