Rachel araz kiresepi giyinme odası

0 11

Sosyetik güzel Rachel Araz Kiresepi’nin giyinme odası servet değerinde!!! Son zamanlarda sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla çok konuşulan Rachel Araz’ın giyinme odasını görenlerin ağzı açık kaldı.

Pelin Kaya’nın YouTube kanalında lüks giyinme odasını yayımlayan Rachel Araz Kiresepi herkesi hayran bıraktı. Lüks bir giyim markasına benzeyen gardırobu çok konuşuldu. Lüks markalardan oluşan kıyafetleri, ayakkabı ve çantalarıyla neredeyse 5 milyon TL’lik parçaların olduğu 100 metrekare bir giyim odasına sahip olan stil ikonu ve sosyal medya fenomeni Araz, şaşırttı.

Daha önceki evinden taşınma nedeni giyinme odasına sığamadığı için olduğunu söyledi. Rachel Araz’ın da taşındığı evinde, giyinme odasına aşık olduğu için Danla Bilic oturuyor.

Neon parçaları çok sevdiğini söyleyen Rachel, alışveriş yaparken renkli parçalar olmasına dikkat ettiğini hatta kimsenin tercih etmediği renkleri aldığını ekledi.

Bu sezonun favori parçalarının şeffaf çanta ve ayakkabı olduğunu söyleyen Araz, aldığı bir çok kıyafeti virüs nedeniyle henüz giyemediğini söyledi.
Pelin Kaya’nın dolabındaki en eski parçaları sorunca, annesinin çantalarını gösteren Araz, şunları dedi:

Aslında kıyafetler de var. Çok güzel gömlekler, döpiyesler var. Ama onları çok iyi saklıyorum, bir şey olacak diye giymeye çekiniyorum. Ancak çanta ve takıları kombinlerime uyarsa onları sık sık kullanıyorum” dedi.

Kullanmadığı eşyalar için de 3 farklı yol izlediğini söyleyen Rachel, bazılarını verdiğini, bazılarını bağışladığını bazılarını da sattığını söyledi.

Julie Sarinana ve Hailey Baldwin’i çok sevdiğini söyleyen Rachel Araz’ın alışveriş yapmaktan en çok hoşlandığı şehir New York.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.