Özgü namal kimdir kaç yaşında kocası kaç yaşında eşi neden öldü

0 19

Son dakika gelen üzücü habere göre, oyuncu olan Özgü Namal’ın kocası Serdar Oral, kalp krizi geçirerek hayatını yitirdi. Güzel ikilinin Nefes ve Elem Su isimlerinde iki tane çocuğu var. Bu kötü haber üzerine Özgü Namal’ın hayatı hakkında meraklı bir arayış başladı. Peki Özgü Namal kimdir, kaç yaşında?

Muğla’nın Köyceğiz yerinde hayatını geçiren Özgü Namal ile evli olan Serdar Oral, geçirdiği kalp krizi sonradı yaşamını yitirdi. Bundan dört yıl önce oyunculuğu bırakan ve bu sürede iki çocuk doğuran oyuncu Özgü Namal, ailesiyle Muğla’da Köyceğiz’in bir köyünde yaşamaya başladılar. Muğla Köyceğiz’de yaşayan güzel oyuncu Özgü Namal’ın eşi olan Serdar Oral, kalp krizi sonucu hayata veda etti.

ÖZGÜ NAMAL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

28 Aralık 1978 tarihinde Üsküdar’da hayata gözlerini açtı. Selanik göçmeni olan annesi Akile Namal emekli bir devlet memurudur. Makedonya göçmeni babası ise Kubilay Namal’dır. O da emekli bir tüccardır.

1997 senesinde ilk defa profesyonel olarak Masal Gerçek Tiyatrosu’nda çocuk oyunlarıyla tiyatro oyunculuğu hayatı başlamıştır. Üsküdar Cumhuriyet Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirmiştir. Daha önce Kadıköy Halk Eğitim Merkezi ve Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda da oyunculuk eğitimi almıştır. Sinema ve tiyatro en büyük ilgi alanıdır. Fotoğrafçılıkla da uğraşmaktadır.
Kurtlar Vadisi Dizisinde Polat Alemdar’ın sevgilisini canlandırdığı Elif Eylül karakteriyle Türkiye’ye tanınmıştır.
2005’te rol aldığı Kiralık Oyun adlı tiyatro oyunundaki performansıyla Afife Tiyatro Ödülleri’nde yardımcı rolde yılın en başarılı müzikal ya da komedi kadın oyuncusu ödülünü almıştır.
Yetenek Sizsiniz Türkiye programının 2014-2015 sezonunda jüri olarak yer almıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.