Oğlak burcuna göre ev dekorasyonu

0 21

BURÇLARIN EV DEKORASYON REHBERİ

Oğlak (22 Aralık-19 Ocak)

Yaşadığınız evin kişiliğinizi yansıtması, burçlara göre yapılan dokunuşlarla çok daha güzel ve kolay olabilir. İşte ciddiyeti ve mükemmeliyetçiliğiyle evini dekore eden oğlak için dekorasyon rehberi:

Tam bir işkolik olarak adlandıracağımız oğlaklar, dinlenecekleri mekanlarda konfor ararlar. Favori renkleri aralarında siyah,gri, kahverengi ve yeşil detayları vardır. Pahalı zengin gösteren kumaşlara ve eski tarz mobilyalara tav olurlar. Oğlaklara göre konfor her şeyin başıdır. Bu nedenle koltuklarında yumuşak doku ararlar. Yumuşak dokulu koltuk kumaşları onlara kendilerini güzel hissettirir. Geleneksel detaylara düşkün bir yapıları vardır. İşkolik olduklarından dolayı hep çalışkan, disiplinli, mükkemmelliyetçi yapıları vardır. Hem olgun görünümlü hem de lüks detaylar ile dekore edilen evler oğlak burçlarına oldukça uygun yapılı evlerdir.

Oturma odası

Yuvalarını seven oğlaklar, klasik eşyalara,geleneksel dokunuşlara ve özellikle antikalara oldukça yer ayırırlar. Koyu kahverengi tonlarıyla veya nefti tonları ile koltuklarını kaplatabilirler. Döşemelerde deri ve kadife olması oğlak burçlarının hoşuna gidecektir. Ağır bir ahşaptan yapılan kitaplık ve dünya klasikleriyle birlikte evleri tam da istediği gibi tarih ve kültür kokacaktır. Oğlaklar aşırı şekillerden uzak durmalıdır.

Yatak odası

Yatak odalarında disiplinli olan ve sorumlularına düşkün olan oğlak burçları olgun ve makul, daha az yenilikçi dekorları tercih ederler. Eşyalar dayanıklı ve ahenkli olmalıdır. Daha çok gücü simgeleyen deri bir sandalye ya da leopar desenli bir halı, yatak örtüsü oğlakların kişiliğini yatak odalarına da taşıyacaktır. Koyu renkler olan toprak tonları, siyah, gri ve koyu yeşil tonları oğlak burcu için çok daha uygun renklerdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.