Murat övüç eşcinsel mi neden evlendi

0 19

Eşcinsel olduğunu söyleyen sosyal medya fenomeni Murat Övüç, YouTube kanalına misafir oldu ve görüşlerine rağmen neden evlendiğinden bahsetti.
Instagram’da paylaştığı videolar ile sık sık magazine bomba gibi düşen Murat Övüç, Armağan Çağlayan’ın 196Sekiz YouTube kanalına misafir oldu. Daha sonra çok konuşulacak merak edilen açıklamalar yaptı.
Murat Övüç, “Ablama eşcinsel olduğumu söyledim. Ablamsa bunu ailemize anlatamayız dedi. Babam evlenmemi istedi diye evlendim” dedi.

BABAM EVLENMEMİ İSTEDİ DİYE EVLENDİM
Murat Övüç, “Ablama eşcinsel olduğumu söyledim. Ablamsa bunu ailemize anlatamayız dedi. Babam evlenmemi istedi diye evlendim” dedi. Karımla hala görüşüyoruz, onunla dost arkadaş gibiyiz. Bildiğiniz üzere bir oğlumuz var. Oğlumun annesi ile arası çok iyi. Ama iyi ki evlenmişim bir tanecik oğlum oldu. Rezidans istiyordum o da oldu, havuzlu villa istiyordum o da oldu, Anneme bir ev bir yazlık istiyordum ikişer tane aldım, oğlumun hem BMW’si hem Mercedes arabası var. Yani ne yapayım daha” ifadelerini YouTube kanalından anlattı.


BENİ NUR YERLİTAŞ MEŞHUR ETTİ
Bunları söyledikten sonra Murat Övüç nasıl ünlü olduğunu anlattı. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir canlı yayında beyin tümörü sebebiyle vefat eden Nur Yerlitaş’ın onu meşhur ettiğini ve çantasına nasıl demet demet para koyduğundan bahsetti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.