Modern ev dekorasyon nedir nasıl yapılır

0 14

Moda kendini her zaman, her an yeniliyor bu yüzden farklı akımlar ortaya çıkıyor. Evinizi dekore ederken aslında öncelikli yapmamız gereken şey kendimizi dinlemek; eğer yorucu bir hayatınız varsa evinizde daha sade bir görüntü arayabilirsiniz. Ya da masa başı bir işte çalışıyorsanız, ortamı eğer sizi sıkıyorsa evinize geldiğinizde daha hareketli bir görüntü isteyebilirsiniz. Çok fazla ışıklı göz yorucu mekanlarda bulundaysanız belki evdeki loş ışık sizi dinlendirecektir. Siz de evinizin havasından, stilinden, dekorundan sıkıldıysanız biraz akımları inceleyelim.

MODERN DEKORASYON

Hem zarif hem de konforlu bir stil olan Modern Dekorasyon sadeliği ile Minimalizim stiline benzediğini söyleyebiliriz. Modern dekorasyonda fazlalılığa yer yok.

  • Sadeliğin havasını yansıtmak ve göze güzel gözükmesi için beyaz ve krom renkleri olan gümüş-griyi kullanabilirsiniz. Ya da krem tonlarında bir renk seçip yastıklarla temanızı renklendirebilir ve modern bir görüntü yakalayabilirsiniz.
  • Seçtiğiniz tema rengine uygun perdeler ve geometrik şekiller içeren dekorasyon ürünler ile modern görüntüsünü tamamlayabilirsiniz.
  • Modern stilde avizeleri metalik formlarda tercih edebilirsiniz.     1-.png Satın almak Modern stil oturma odası duvar dekorasyon duvar kağıdı ...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.