Merve boluğur üniversite sınavına hazırlanıyor

0 11

32 Yaşında olan Merve Boluğur  yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Koronavirüs nedeniyle kendilerini karantinaya alan ünlüler arasında Merve Boluğur’da var. Peki bu süreçte ne yapıyor? Üniversite sınavına hazırlanmaya başlayan Merve Boluğur sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Eskiden oynadığı Kuzey Güney dizisi ile tekrar gündeme gelen gelen Merve Boluğur, en son 2017 senesinde İçimdeki Fırtına dizisi sonrasında televizyon projelerine ara vermişti.

Bugün sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla üniversite hazırlığı yaptığını öğrendik. Hayata bakış açısında çok fazla değişiklik olduğunu söyleyen Boluğur ” HAYAT ÇOK GÜZEL BİR ÖĞRETMEN ” notunu da ekledi.

Tabii duygular çok karışık normal yeni bir düzene uyum sağlamaya çalışıyoruz.Ev hapsi çok sağlıklı ve aklımızın yerinde olmasının ne büyük lütuf bizim için. hayat çok güzel mutlu eden şeylere odaklanmak lazım. Hayaller kurmak ise bedavadır… yeni hedefler belkide… ben üniversite sınavına hazırlanmaya başladım bile siz hayattan neler öğrendiniz? “

 

Boluğur’un paylaşımı takipçilerinden kısa süre içinde çok fazla beğeni ve güzel yorumlar aldı.

Sosyal medyadaki Kıvaç Tatlıtuğ yorumu :

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.