Masterchef walison kimdir kaç yaşında walison fonseca eşi

0 35

MasterChef programında dikkat çekici bir isim daha! Final adayı olan Walison Fonseca kimdir?  9 Ağustos tarihinde finale kalan ilk sekiz kişiden sonra bugün başlayacak olan yarışmalar ile 14 kişi arasından 8 kişi daha seçilecektir. MasterChef 2020 programına damga vuracak gibi gözüken Walison Fonseca hakkında merak edilenler…

Walison Fonseca kimdir, kaç yaşında, asıl mesleği ne? MasterChef 2020 programının araştırılan isimler içinde yer alıyor. MasterChef 2020’de asıl yarışmacıları belirlemek için seçmeler yapılmaktadır. MasterChef yarışmacılarından biri olan Walison Fonseca Brezilyalı’dır ve üç yıldır Türkiye’de yaşamaktadır. Asıl mesleği aktörlük ve oyunculuk olan Fonseca MasterChef yarışmasına Brezilya’da kendi ülkesine yani Brezilya’ya özgü bir yemekle katılmıştı.Ve final adayına seçilmiştir. MasterChef Walison evlidir ve eşinin adı Melisa Pınar’dır.

MASTERCHEF WALİSON KİMDİR?

Walison Fonseca 3 yıldır Türkiye’de yaşamaktadır.Yarışmacımız 34 yaşındadır. Asıl mesleği aktörlük ve oyunculuk olan Fonseca yarışmaya kendi ülkesine ait bir yemekle katılmıştı. Şeflerden geçer not alan Fonseca, MasterChef 2020 için asıl kadroya seçilmek için kıran kırana bir mücadele verip yarışmaya adını yazdıracağa benzemektedir.

Walison Fonseca’nın evlidir. Ve eşi Türk olan Fonseca’nın eşi Melisa Pınar. Walison’un karısı olan Melisa Pınar NLP uzmanı, yaşam koçudur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.