Masterchef kayhan kimdir yemekteyiz kayhan özekin mesleği ne

0 62

Masterchef Kaykan Özekin Kimdir?

Kayhan Özekin TV8 kanalında ekranlara gelen Masterchef yarışmasında devam etmek için büyük bir emek, çaba sarf ediyor. Yapılan düelloda galip gelerek üst tura yani final turuna çıkan isimlerden biri olmaya hak kazandı. Televizyon yarışmalarında daha önceden de gördüğümüz Kayhan Özekin, daha önce Ben Bilmem Eşim Bilir ile Yemekteyiz programlarına katılmıştı. Peki Masterchef Kayhan kimdir? Kaç yaşındadır? Söylediği laflar ve açıklamalar ile jüri üyelerini ve izleyicileri güldürmeyi başaran Kayhan hakkında bilgileri sizler içine bu yazımızda derledik…

2020 MasterChef Türkiye yarışmasına ilk kez tortilla ekmeği ile katılan Kayhan Özekin, katıldığı düelloda hazırladığı “ali nazik kebabı” yemeği ile adını final turuna kazımayı hakketti. MasterChef yarışmasına başarılı bir giriş yapan Kayhan Özekin, 33 yaşındadır. Yarışmaya İstanbul’dan katılan Kayhan Özekin Etiler Turizm Otelcilik Lisesi mezunu ve mesleği garsonluk ile geçimini sağlamaktadır.

2020 Masterchef Kayhan Özekin evli ve 5 yaşında bir çocuğu vardır. Çok konuşması sebebi ile jüri üyeleri tarafından arada bir eleştirilen Kayhan Özekin, daha önce Ben Bilmem Eşim Bilir ve Yemekteyiz programlarına katılarak Türkiye halkına ismini duyurmuştu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.