Masterchef barbaros yoloğlu kimdir mesleği ne kaç yaşında

0 20

MasterChef’ yarışmasında asıl yarışmacı olmak için final oyununa kalan isimlerden birisi de Barbaros Yoloğlu’dur. Masterchef programının asıl yarışmacısı olmak için 3 tane jüriden geçer not alan Barbaros Yoloğlu üst tura çıktı mı?  MasterChef yarışmacı adayı Barbaros Yoloğlu kimdir, Barbaros Yoloğlu kaç yaşında? Asıl mesleği ne?

Üç kişi ile yarışmacı aday adayı olan Barbaros Yoloğlu Deniz Aktuğ ve Murat Kaplan ile karşı karşıya geldi. Asma yaprağında barbun balığı yaparak final turuna adını yazdırıp şimdi ana kadroya girmek için yarışacak. MasterChef yarışmasıyla ismini duyuran Barbaros Yoloğlu hakkında bilgiler…

Masterchef programına Bodrum’dan katılan Barbaros Yoloğu, 26 yaşındadır. Asıl mesleği aşçılık olan Barbaros, Bodrum Bitez’de bir restoranda çalışmaktadır. Özellikle et ürünlerinde iyi olduğunu söyleyen Yoloğlu, mutfakta diğer konularda da iyi olabileceğini belirtti. Finale katılmaya hak kazanan yarışmacı, “Buradan bugün Barbaros yazılı önlüğü alıp çıkacağım.” açıklamasıyla iddiasını ortaya koydu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.