Kaan yıldırım kimdir kaç yaşındadır hangi dizilerde filmlerde oynadı

0 17

Şu zamana kadar kariyeri ile gündeme gelen birçok dizi ve filmde oynayan Kaan Yıldırım son günlerde özel hayatı ile konuşulmaya başladı. Daha önceleri başından bir evlilik geçen yakışıklı oyuncu bu sıralar Hadise ile büyük bir aşk yaşadığı ile anılıyor. Peki Kaan Yıldırım kimdir? Kaç yaşındadır? Hangi dizi ve filmlerde oynadı? İşte Kaan Yıldırım ile detaylar bilgiler

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da doğdu, İngiltere Londra Brunel Üniversitesi Pazarlama bölümünden mezun oldu, daha sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Televizyon hayatına KAYIP dizisi ile başladı. Dizide Kadir karakteriyle rol aldı. Daha sonra Ulan İstanbul dizisi ile asıl çıkışını yaptı. Başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil ve Şebnem Bozoklu oynadı. “Adı Mutluluk” adlı dizi de Batu Değirmenci karakteriyle başrol oynadı. En son ise “Hekimoğlu” dizisinde rol aldı.

14 Mayıs 2016 tarihinde “Adı Mutluluk” dizisinde başrollerini paylaştığı Ezgi Eyüboğlu ile Esma Sultan Yalısı’nda evlendi. Çift beklenmeyen bir kararla 26 Haziran 2019 tarihinde hızlıca boşandılar.

Şu aralar ise adı HADİSE ile anılmaktadır. Gizli aşk yaşadıkları gündeme bomba gibi oturdu.

TELEVİZYON KARİYERLERİ:

Televizyon Kariyeri
Yıl Adı Rol Notlar
2013 Kayıp Kadir Yardımcı
2014 Ulan İstanbul Ferdi Yardımcı
2015 Adı Mutluluk Batu Başrol
2016 Kalbim Yangın Yeri Volkan Başrol
2017 Klavye Delikanlıları Kerem Başrol
2018 İnsanlık Suçu Cemal Gökdemir Başrol
2019 Halka Kaan Karabulut Başrol
2019- Hekimoğlu Mehmet Ali Çağlar Başrol

 

Sinema Kariyeri
Yıl Adı Rol Notlar
2014 Ümmü Sıbyan:Zifir Yapımcı
2015 Yok Artık! Yapımcı
2017 Bölük Başrol

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.