İrem kanan kimdir kaç yaşında acunun neyi oluyor mesleği ne

0 17

Koronavirüs gündeminde eve çekildiğimiz bu dönemlerde, televizyon hayatımızda çok daha fazla zaman alıyor. Bu dönemde herkes evde olduğu için tüm setler iptal olmuş durumda. Adada çekilen Survivor, yarışma planı gereği koronavirüs tehlikesi altında olmadığı için çekilmeye devam ediyor. Her akşam televizyonda yayınlanan Survivor yarışmasında bu sıralar adını çok duyduğumuz İrem Kanan halk tarafından merak edilmeye başlandı. Peki İrem Kanan kimdir? Kaç yaşında? Acun Ilıcalı’nın neyi oluyor? Acun Ilıcalı’nın yakın arkadaşı olan İrem Kanan nereli?

İrem Kanan, Acun medya ile birlikte zaman zaman yarışmacılar ile spor müsabakalarında mücadele ediyor. Acun Ilıcalının uzun zamandır yakın arkadaşı olduğunuz biliyoruz. Asıl adı Ahmet İrem Kanan’dır. Acun Medya Prodüksiyon ve Reklam şirketinde üç yönetim kurulu üyelerinden olan biridir. İrem Kanan, Survivor programında Acun Ilıcalı ile birlikte futbol, voleybol, ayak tenisi gibi çeşitli müsabakalara katılmıştır. İrem Kanan’ın hayatını televizyondan gizli yaşamayı sevenlerden.

İrem Kanan Hakkında 

Torpille değil tırnaklarıyla kazıya kazıya bu noktaya ulaşan İrem Kanan ailesiyle zaman geçirmeyi, göz önünde olup konuşulmaya tercih ediyor.Bu nedenler hakkında çok fazla bilgiye sahip olamıyoruz. Ailesine zaman ayırmayı çok seviyor. Futbolda iyi olan Kanan Acun Medya Futbol takımının yıldızıdır. Türkiye eski güzellerinden olan SİNEM ÖZTUFAN ile mutlu bir evliliği vardır.

 

Acun Ilıcalı’nın arka perdedeki “gizli gücü”dür.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın ilk eşinden olan olan kızı İLKNUR BANU ILICALI amcası DOKTOR ÖMER CENKER ILICALI ile beraber iki ayrı şirket kurmuştur.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.