İbo show ne zaman başlıyor ibo show programının ilk konukları kim ibo show hangi kanalda saat kaçta başlıyor

0 27
Uzun zamanlar televizyon ekranlarına damga vuran ve reytingleri uçuran İbo Show tekrarda ekranlara geri dönüyor. İzmir depremi olması sebebiyle ileri bir tarihe ertelenen İbo Show programının ilk yayın günü ve zamanı belli oldu. Peki, herkes tarafından merak ve heyecanla beklenen İbo Show ne zaman ekranlara geri dönüyor. İbo Show’un ilk konukları kimler? Hangi ünlüler geliyor? İbo Show ne zaman başlayacak, saat kaçta, hangi kanalda, yayın tarihi? Tüm detaylar Bilgi Kadın’da

İbrahim Tatlıses’in bir zamanlar çok fazla konuşulan ve izlenen programı İbo Show, ekranlara yeniden dönüyor.  İbrahim Tatlıses’in 1993 senesinden 2011 senesine kadar aralıksız olarak sunmaya devam ettiği İbo Show programı, 9 sene sonra yeniden Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Geçirdiği kazanın ardından ‘İbo Show’ programı ile tv ekranlarına geri dönmeye hazırlanan İbrahim Tatlıses’in programının içeriği de belli olmaya başladı. Star TV ‘de yayınlanacak olan İbo Show programı İzmir depremi nedeniyle ertelendi, peki ne zaman yayınlanacak?

Yayın tarihi 14 Kasım Cumartesi olup, saat 20:00’de başlayacaktır.

İBO SHOW’UN İLK KONUKLARI HANGİ ÜNLÜLER?

İbo Show bundan 9 sene önce son yayınlanan programında bulunan konuklarının yeri oldukça özel olmalı ki, ilk bölümde de onları davet etmiş… Sibel Can, Deniz Seki, Kutsi, Aydemir Akbaş ve Şafak Sezer bu çok özel programda konuk olarak yerlerini alacaklar. Seyircilerini 9 sene önceye götürecek olan İbrahim Tatlıses, en çok neleri özlediğini, o gecede neler yaşadığını anlatacak. Heyecanla beklenen İbo Show’da İbrahim Tatlıses ilk hangi şarkıyı söyleyecek? İşte merak edilen bir çok konunun aydınlanacağı gün 14 Kasım Cumartesi günü olacak.

 

 

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.