Doya doya modaya iki yeni yarışmacı fatmagül ayşegül toptaş kimdir ayşegül toptaş kaç yaşında kaç kilo instagram adresi ne

0 93

Moda dünyasının fenomeni olan; TV8 kanalının sevilen büyük beden yarışmasında cuma günü elenen yarışmacı yerine 14  Aralık 2020’de yeni iki yarışmacı yarışmaya dahil oldu. Bu yarışmacılardan biri Ayşegül Toptaş. Peki Ayşegül Toptaş kimdir? Kaç kilo? Kaç yaşında? Instagram adresi ne?

Bu hafta yarışmaya dahil olan iki yarışmacıdan biri Ayşegül Toptaş. Peki Ayşegül Toptaş kimdir? Kaç kilo? Hangi beden giymektedir? Bilgi Kadın ekibi olarak sizler için merak edilen yeni yarışmacı hakkında bilgiler topladık… İşte Ayşegül Toptaş hakkında merak edilen tüm sorular…

Ayşegül Toptaş Kimdir?

Asıl adı Fatmagül Toptaş, fakat herkes onu Ayşegül olarak biliyor. Denizli’den yarışmaya katılan yarışmacı 28 yaşındadır.

BOY : 1,65

KİLO : 90

BEDEN : 44

” Moda alışılmışın dışında giyimin uyum halidir. Bu uyumu göstermeye geldim ” diyen yarışmacıyı herkes çok sempatik buldu. Burada en doğal yarışmacı Rabia’dır. Bana daha doğal ve daha sempatik geliyor. Onu eğlenceli buluyorum ama her an değişebilirim.” dedi.

Bu evde rakip gördüğüm kimse yok! Ben tekim, tek olacağım. En büyükleri benim, en tarzları da ben olacağım diyen Ayşegül Toptaş oldukça iddialı sözler etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.