Doya doya modaya iki yeni yarışmacı buket köklü kimdir buket köklü kaç yaşında kaç kilo instagram adresi ne

0 55

Moda dünyasının fenomeni olan; TV8 kanalının sevilen büyük beden yarışmasında cuma günü elenen yarışmacı yerine 14  Aralık 2020’de yeni iki yarışmacı yarışmaya dahil oldu. Bu yarışmacılardan biri Buket Köklü. Peki Buket Köklü kimdir? Kaç kilo? Kaç yaşında? Instagram adresi ne?

Bu hafta yarışmaya dahil olan iki yarışmacıdan biri Buket Köklü. Peki Buket Köklü kimdir? Kaç kilo? Hangi beden giymektedir? Bilgi Kadın ekibi olarak sizler için merak edilen yeni yarışmacı hakkında bilgiler topladık… İşte Buket Köklü hakkında merak edilen tüm sorular…

Buket Köklü Kimdir?

İstanbul’dan yarışmaya katılan güzel yarışmacı Buket Köklü aslen Hataylıdır. 22 yaşındadır.

BOY : 1,76

KİLO:  82

BEDEN: 42

“Doya Doya Moda’ya katıldım çünkü büyük bedenim daha ne olsun? Ayrıca beni Bahar Candan’a benzetiyorlar ama alakamız yok. Benim bambaşka bir kişiliğim var! Moda benim için çok şey ifade ediyor. Kendimi bildim bileli modayla ilgileniyorum. Giyim tarzı çıkan yeni modellerden renklere kadar benim çok ilgimi çekiyor. Giyimimde her şeyi göstermeye çalışıyorum. Moda benim için her şey!!!!” diyerek yarışmaya bomba gibi giriş yapan Buket Köklü Bahar’ı beğendiğini söyledi.

“Ayrıca rakiplerim benden korkmalı çünkü her anlamda çok iddialıyım! Gerek tarzım gerek vücudum gerek hırsım ve azmim çok fazla olduğu için benden korkmaları gerektiğini düşüyorum” diye ekledi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.