Doya doya moda yeni yarışmacısı bahar candan kimdir bahar candan kaç yaşında kaç kilo instagram adresi ne

0 130

Moda dünyasının fenomeni olan; TV8 kanalının sevilen büyük beden yarışmasında cuma günü elenen yarışmacı yerine 16 Kasım 2020’de yeni bir yarışmacı yarışmaya dahil oldu. Herkesin tanıdığı biri yarışmaya bomba gibi düştü. Bahar Candan kimdir? Kaç kilo? Kaç yaşında? Instagram adresi ne?

Bu haftanın yeni ismi olan daha önceden de yakından tanıdığımız yarışmacı, değişik bir şekilde yarışmaya giriş yaptı. Peki Bahar Candan kimdir? Kaç kilo? Hangi beden giymektedir? Bilgi Kadın ekibi olarak sizler için merak edilen yeni yarışmacı hakkında bilgiler topladık… İşte Bahar Candan hakkında merak edilen tüm sorular…

BAHAR CANDAN KİMDİR?

1998 senesinde doğmuş olan Bahar Candan İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasında kardeşi olan Nihal Candan ile beraber Türkiye’ye ismini duyurmuştur. Hukuk fakültesinde eğitim gören Bahar Candanın konuşması ve tarzı tüm dikkatleri oldukça üzerine çekiyor. Ayrıca sık sık sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar ile de ismini sıkça duyurup, magazin haberlerine konu olmaktan hiç geri kalmıyor.

Bahar Candan’ın yaptığı paylaşımlardan gördüğümüz üzere son zamanda aldığı kilolar dikkatimizi çekmişti. Tv8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlayan Doya Doya Moda yarışmasına katılmak için kilo aldığı ortaya çıktı.

Bahar Candan’ın bedeni : 44 beden

Bahar Candan kilosu : 71 kilo

Bahar Candan’ın boyu: 1,76 boyunda

BAHAR CANDAN‘IN INSTAGRAM ADRESİNE BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.