Doya doya moda tuğçe sözertan kimdir nereli kaç kilo hangi beden instagram adresi

0 272

Doya Doya Moda tarihinde bir ilk! Kızlar ilk defa gelen yeni yarışmacıyı çok sevdi! Tuğçe Sözertan kimdir? Detaylar birazdan…

Tuğçe Sözertan kimdir? Kaç kilo? Hangi beden giymektedir? Bilgi Kadın ekibi olarak sizler için TUĞÇE SÖZERTAN hakkında haberimizi yaptık.

Tv8 ekranlarının çok izlenen moda yarışması olan Doya Doya Moda programının yeni yarışmacısı, oldukça iddialı gözüküyor. Yarışmaya bugün başlayan yarışmacı Tuğçe Sözertan oldu. Doya Doya Moda 2020 yarışmasına 5 Ekim 2020’de katılan Tuğçe Sözertan, iddialı sözleri ile dikkatleri ve saçları ile çok dikkat çekiyor.

TUĞÇE SÖZERTAN KİMDİR?

Tuğçe Sözertan saçları ile çok dikkat çekmektedir. Kızlar yaptığı girişiyle onu çok sevdiler gibi gözüküyor. Kocasıyla beraber yarışmaya giren Tuğçe Sözertan aslen Meksikalı. Ve uzun süredir İstanbul’da yaşıyor. 1,63 boyunda olan yeni yarışmacımız 42 beden olduğunu açıkladı. 8 aylı evli olan Tuğçe Sözertan 73 kilodur.

Doya Doya Moda Tuğçe Sözertan yarışmacısının Instagram adresi

5 Ekimden itibaren programda birincilik mücadelesi verecek olan Tuğçe Sözertan’ın kendisine ait instagram adresi bulunmaktadır. @tugcesozertan profilinden takip edebilirsiniz.

BURAYA TIKLAYARAK INSTAGRAM ADRESİNE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.