Doya doya moda sabiha kimdir kaç yaşında kaç kilo

0 1.800
Doya Doya Moda Programının yeni sezonunda yarışanlardan biri de Sabiha oldu. Yarışmaya güzel  bir giriş yapan Sabiha, daha çok diğer yarışanlarda yaşadığı tartışmalarla tanındı. Doya Doya Moda Sabiha kimdir, kaç kilo, boyu kaç, mesleği ne? Siz merak edenler için bu yazıyı derledik. İşte Doya Doya Moda Sabiha…

DOYA DOYA MODA SABİHA KİMDİR?

Doya Doya Moda Sabiha Rümeysa Küçükislamoğlu kimdir? Programa İstanbul’dan katılmıştır. Sabiha, 1996 doğumlu, yani yirmi dört (24) yaşındadır ve memleketi aslen Rize’dir. Ne iş yaptığını merak edenler için; çiğ köfteci dükkanı işletmektedir. Daha önceden bir evlilik geçiren yarışmacımız, artık bekar bir annedir. Bir çocuğu vardır.

Hatta programda sevgili (erkek arkadaş) ile ilk görüşme konsepti olduğunda hassas şekilde duygusal zamanlar yaşamış ve etkileyici cümleler söylemiştir. “Kocamdan daha yeni ayrıldım, artık bekar bir anneyim. Kötü bir biçimde ilişkimizi bitirmek, anlaşamıyorduk. İlişkiyi bitirmenin en doğru karar olduğuna birlikte vardık. Bu programa da çocuğum için katıldım, tek başına nasıl güzel annelik yaparım, bunu ona ve herkese göstermek için buradayım.”

Sabiha’nın kilosu bilinmemekle birlikte bedeninin 42-44 olduğu bilinmektedir. Bir tane erkek çocuğu annesi olan Sabiha Karadeniz kadınıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.