Doya doya moda rabia ağca kimdir kaç kilo kaç yaşında mesleği ne

0 809

TV8’in sevilen programı Doya Doya Moda’nın hırslı yarışmacısı olan Rabia Beyza Ağca son günlerde tarzıyla çok konuşulmaktadır. Peki Rabia Beyza Ağca kimdir? Rabia Beyza Ağca’nın hayatı, aslen nereli olduğu, yaşı, kilosu ve boyu kaç? Yarışmacı hakkında merak edilen soruları sizler için bu haberimizde derledik.

DOYA DOYA MODA RABİA AĞCA KİMDİR?

Doya Doya Moda programı bugüne kadar olan güzellik algılarını yıkıp, kilolu kadınlarında da doğru giyinme ile ne kadar güzel olabileceklerini kanıtlamıştır. Geçtiğimiz sezonu geride bırakarak yeni sezon ile televizyon ekranlarına gelen Doya Doya Moda programının yarışmacıları belli oldu. Rabia Beyza Ağca Doya Doya Moda’nın iddialı başlayan yarışmacılarından birisi oldu. Peki Rabia Beyza Ağca  kimdir? Evli mi? Çocuğu var mı? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor?

Doya Doya Moda programının yeni sezonunda yarışmacı olan Rabia Beyza Ağca 1999 yılında aslen Hataylıdır. Üniversite okumasına rağmen Rabia Ağca, okulunu yakın zaman dondurduğunu, son zamanlarda ise sınavlara yeniden hazırlandığını söyledi. Rekabet seven ve iddialı bir yarışmacı olan Rabia Beyza yarışmaya birinci olmak için geldiğini söylüyor.

1999 yılında doğan yarışmacımız 21 yaşındadır. Rabia, yarışmada birinci olacağını ve iddialı bir tarzı bulunduğunu söylüyor.

DOYA DOYA MODA RABİA’NIN BOYU KİLOSU NEDİR?

Doya Doya Moda yarışmasının ana fikri; kilolu kadınların nerede nasıl giyinmesini öğreten bir program olmasıdır. Bu nedenle yarışan güzel yarışmacıların kiloları ve boyları merak edilmektedir. Peki Doya Doya Moda yarışmacısı olan Rabia Ağca’nın boyu ve kilosu kaçtır? Boy 168 cm, kilosu da 75 olan Rabia Beyza Ağca’nın bedeni 42’dir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.