Doya Doya Moda Nur İşlek kimdir kaç beden kaç yaşında evli mi

0 141

Doya Doya Moda programı bugüne kadar olan güzellik algılarını yıkıp, kilolu kadınlarında da doğru giyinme ile ne kadar güzel olabileceklerini kanıtlamıştır. Geçtiğimiz sezonu geride bırakarak yeni sezon ile televizyon ekranlarına gelen Doya Doya Moda programının yarışmacıları belli oldu. Nur İşlek’te Doya Doya Moda’nın iddialı başlayan yarışmacılarından birisi oldu. Peki Nur İşlek kimdir? Evli mi? Çocuğu var mı? Kaç yaşında?

NUR İŞLEK KİMDİR?

Geçen sezon birinci olan Betül’ün ardından bu sezonda iddialı yarışmacılar bir bir boy göstermeye başladı. Nur İşlek adlı yarışmacı bunlardan biri. Bu sezon 7 farklı büyük beden yarışmacıları şampiyon olmak amacıyla podyumda en başarılı hallerini sergileyecekler.

Nur İşlek Kayserili’dir. İstanbul’Da doğup büyümüştür. Asıl adı Ayşenur İşlek olan yarışmacı 22 yaşındadır. 1.70 boyunda ve 90 kilodur. Bir tane çocuk sahibi olan İşlek 44-46 beden giyiniyor. “Bu yarışmadaki hedefim, sezon sonuna kadar burada kalıp, büyük ödülü kazanmak ve kapalı kadınları temsil etmek, buradan güzel yüzle ayrılmak…”ifadeleriyle iddialı açıklamalarda bulundu.

Doya Doya Moda’nın genç yarışmacısı Nur İşlek sosyal medya hesaplarını aktif şekilde kullanıyor. Tiktok, İnstagram hesapları bulunuyor. Oğlu olan Doruk ile de sürekli paylaşım yapıyor ve takipçilerinden beğenilerle yorumlar topluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.