Doya doya moda kim elendi hangi yarışmacı gitti kolyeyi kim aldı

0 87

Doya Doya Moda programının bu haftaki finali belli oldu! Büyük beden yarışmacıların yer aldığı TV8 kanalının en çok izlenen moda yarışmasında her hafta bir elenen, bir kazananı oluyor. Peki 9 Ekim 2020 Cuma günü elenen kim oldu? Birinci olup kolyeyi kim aldı? İşte Doya Doya Moda programının kazanan ve elenen ismi Bilgi Kadında…

Doya Doya Moda yarışmasında her cuma olduğu gibi;  9 Ekim’de de eleme anı vardı. Doya Moda’da final gününün konsepti “erkek kardeşine kız isteme” olarak açıklandı ve yarışan güzel yarışmacılarımız, belirlenen konsepte uygun bir kombin hazırlayıp, o kombinlerle jürinin karşısına çıktı.

Haftaiçi her gün değişik kombin, değişik konseptlerle emek harcayıp yarışan büyük beden Doya Doya Moda yarışmacıları haftanın finali olan cuma günü 10 puan üzerinden değerlendirildi.

Haftaiçi topladıkları puanların toplamı alındıktan sonra haftanın birincisi ve Doya Doya Moda’dan elenen yarışmacı belli oldu. Peki, Doya Doya Moda’da bu hafta yarışmaya veda eden isim kim oldu? Ya da en fazla puanı toplayıp kolyeyi kazanan isim kim oldu?

9 EKİM PUAN DURUMU
Tuğçe: 29
Rümeysa: 22
Rabia: 23
Sabiha: 34
Aslı: 15
Birben: 28
Özde: 34

DOYA DOYA MODA YARIŞMASINDA BU HAFTA EN ÇOK PUANI TOPLAYIP KOLYEYİ ALAN KİM OLDU?

Doya Doya Moda yarışmasında bu haftanın kazananı toplam 114 puanla Özde oldu. İlk dört gün boyunca jüriden tam puan alan yarışmacı Özde, cuma günü tam not alamadığı için girdiği iddiayı kaybetti. Yarışmanın en gözde yarışmacıların olan Özde, 5 gün boyunca tam puan alacağı iddiasında bulunmuştu.

DOYA DOYA MODA YARIŞMASINDA BU HAFTA ELENEN İSİM KİM OLDU?

Doya Doya Moda yarışmasında bu hafta eleme potasında 5 isim vardı. Rümeysa, Sabiha, Aslı, Rabia ve Tuğçe eleme adayları arasına girdi. Potadan kurtulan yarışmacılar Sabiha, Rabia ve Tuğçe oldu, son ikiye ise Aslı ve Rümeysa kaldı. Heyecanlı bir final olan haftanın son gününde elenen ismi Kemal Doğulu açıkladı. Doya Doya Moda programında ikinci haftasını tamamlayıp, 48 puanla elenen yarışmacı Aslı oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.