Doya doya moda kim elendi hangi yarışmacı gitti kolyeyi kim aldı 16 ekim 2020

0 52

Doya Doya Moda programının bu haftaki finali belli oldu! Büyük beden yarışmacıların yer aldığı TV8 kanalının en çok izlenen moda yarışmasında her hafta bir elenen, bir kazananı oluyor. Peki 16 Ekim 2020 Cuma günü elenen kim oldu? Birinci olup kolyeyi kim aldı? İşte Doya Doya Moda programının kazanan ve elenen ismi Bilgi Kadında…

Doya Doya Moda yarışmasında her cuma olduğu gibi;  16 Ekim’de de eleme anı vardı. Doya Moda’da final gününün konsepti ” Baby Shower ” olarak açıklandı. Ümraniye’de yarışan güzel yarışmacılarımız, belirlenen konsepte uygun bir kombin hazırlayıp, o kombinlerle jürinin karşısına çıktı.

Haftaiçi her gün değişik kombin, değişik konseptlerle emek harcayıp yarışan büyük beden Doya Doya Moda yarışmacıları haftanın finali olan cuma günü 10 puan üzerinden değerlendirildi.

Haftaiçi topladıkları puanların toplamı alındıktan sonra haftanın birincisi ve Doya Doya Moda’dan elenen yarışmacı belli oldu. Peki, Doya Doya Moda’da bu hafta yarışmaya veda eden isim kim oldu? Ya da en fazla puanı toplayıp kolyeyi kazanan isim kim oldu?

İŞTE HAFTANIN GALİBİ : 
98 puanla bu haftanın galibi uzun bir aradan sonra Birben COŞKUN oldu. Ve güzel bir takım olan kolye ve bileklik ödülünü kazanmıştır. Özde’nin açıklaması ise “sevmediğim kişiler ödül alınca çok demoralize oluyorum” oldu. Rümeysa’da aynı şekilde ödülü Birben’in almasından çok rahatsız olduğunu dile getirdi.
HAFTANIN ELENEN İSMİ:
Rümeysa, zirveden dibe inen Sabiha ve Nazlı haftanın elenme adayları arasında girdi. Potadan ilk çıkan isim kim oldu? Elenen isim kim oldu?
Potadan ilk çıkan ve Doya Doya Moda yarışmasında devam etmeye hak kazanan isim Rümeysa oldu. Sabiha ve Nazlı arasından ise elenen isim Nazlı KARAGÖZ oldu.
GÜLŞAH SARAÇOĞLU’NDAN ELBİSE KAZANAN İSİM İSE BİRBEN COŞKUN OLMUŞTUR.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.