Doya doya moda imani dolar kimdir kaç kilo nereli

0 119

Doya Doya Moda programı bugüne kadar olan güzellik algılarını yıkıp, İmani Dolar kilolu kadınlarında da doğru giyinme ile ne kadar güzel olabileceklerini kanıtlamıştır. Geçtiğimiz sezonu geride bırakarak yeni sezon ile televizyon ekranlarına gelen Doya Doya Moda programının yarışmacıları belli oldu. İmani Dolar, Doya Doya Moda’nın iddialı başlayan yarışmacılarından birisi oldu. Peki İmani Dolar kimdir? Evli mi? Çocuğu var mı? Kaç yaşında?

 İMANİ DOLAR KİMDİR?

Geçen sezon birinci olan Betül’ün ardından bu sezonda iddialı yarışmacılar bir bir boy göstermeye başladı. İmani Dolar adlı yarışmacı bunlardan biri. Bu sezon 7 farklı büyük beden yarışmacıları şampiyon olmak amacıyla podyumda en başarılı hallerini sergileyecekler.

İmani Dolar, 23 yaşındadır. Aslen Mersinli olan Doya Doya Moda yarışmacısı Bursa’da doğmuştur. İstanbul’da yaşıyor. Farklı stile sahip olan Dolar kendinden  söz ettirecek gibi görünüyor. Hem tarzına hem de karakterine çok güvendiğini, herkesin bu duruma kısa sürede alışacağını söylemiştir. 1.74 boyunda 81 kilo olan İmani, 42 beden 5 yıldır estetisyenlik yapıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.