Doya doya moda dilara aksu kimdir kaç yaşında nereli instagram adresi kaç beden

0 156

Moda dünyasının fenomeni; TV8 kanalının sevilen büyük beden yarışmasında haftanın ilk günü. Elenen yarışmacı olan Nazlı Karagöz yerine yeni bir yarışmacı geldi.

Bu haftanın yeni ismi olan Dilara Aksu’nun yaşı 23’tür . Aslen Sivaslı’dır ama kendisi İstanbul’da hayatını sürdürmektedir. Bekar ve şuan çalışmıyordur. Modada belli bir tarzı olmadığından bahseden güzel yarışmacı, kendine yakıştırdığını giydiğini söyledi. Peki Dilara Aksu kimdir? Kaç kilo? Hangi beden giymektedir? Bilgi Kadın ekibi olarak sizler için yeni yarışmacı hakkında haberimizi yaptık.

Tv8 ekranlarının çok izlenen moda yarışması olan Doya Doya Moda programının yeni yarışmacısı, oldukça iddialı gözüküyor. Yarışmaya 19 Ekim’de katılan güzel yarışmacı Dilara Aksu oldu. Doya Doya Moda 2020 yarışmasına 19 Ekim 2020’de katılan Dilara Aksu, belli bir tarzının olmadığını; fakat kendine yakışanı giydiğini söyledi.

Doya Doya Moda’nın yeni yarışmacısı olan Dilara Aksu’nun boyu : 1.71
Doya Doya Moda’nın yeni yarışmacısı olan Dilara Aksu’nun kilosu : 75
Doya Doya Moda’nın yeni yarışmacısı olan Dilara Aksu kaç beden : 42

Doya Doya Moda yeni yarışmacı Dilara Aksu Instagram kullanıcı adı nedir?

19 Ekim’den itibaren Doya Doya Moda programında birincilik mücadelesi verecek olan Dilara Aksu’nun instagram hesabı @dilaraaksu58’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.