Doya doya moda ceren keskin kimdir kaç yaşında kaç kilo instagram adı ne

0 1.938

Moda dünyasının fenomeni olan; TV8 kanalının sevilen büyük beden yarışmasında cuma günü elenen yarışmacı yerine 9 Kasım 2020’de yeni bir yarışmacı yarışmaya dahil oldu.

Bu haftanın yeni ismi olan güzel yarışmacı, iddialı bir şekilde yarışmaya giriş yaptı. Peki Ceren KESKİN kimdir? Kaç kilo? Hangi beden giymektedir? Bilgi Kadın ekibi olarak sizler için merak edilen yeni yarışmacı hakkında bilgiler topladık…

Tv8 ekranlarının çok izlenen moda yarışması olan Doya Doya Moda programının yeni yarışmacısı, çok iddialı gözüküyor. Yarışmaya 9 Kasım 2020’de dahil olan güzel yarışmacı Ceren Keskin ‘dir. Doya Doya Moda 2020 yarışmasına 9  Kasım 2020’de katılan Ceren KESKİN, oldukça iddialı bir yarışmacıdır.

Doya Doya Moda’nın yeni ve iddialı yarışmacısı bu hafta Ceren Keskin oldu. Yarışmaya İzmir’den gelen Ceren Keskin, 1998 yılında doğmuş. Sivil havacılık kabin hizmetleri mezunu olan genç ve güzel yarışmacı, 1 yıl boyunca havalimanında çalışıp orada ayrıldığını açıkladı. Geçtiğimiz pazartesi günü yarışmaya aday olarak gelen Ceren Keskin, Doya Doya Moda yarışmasına başvurma sebebini şöyle açıkladı: “Burada olan yarışmacılara bakıyorum da böyle, bu yarışmasının hakkını veren sadece bir isim var; Özde. Ben de buranın hakkını veren tek yarışmacı olan Özde’ye rakip olmaya geldim.” İddialı çıkışıyla herkesin dikkatini çeken yeni yarışmacı Ceren Keskin, Doya Doya Moda’ya katılabilmek için 8 kilo aldığını da belirtip herkesi şaşırttı.

Doya Doya Moda Ceren Instagram kullanıcı adı

Kolye almak için birincilik mücadelesi içerisinde yer alacak olan Ceren Keskin’in kendisine ait bir Instagram hesabı bulunmaktadır. Yüksek beğeni ve yorum alan güzel yarışmacının hesabı @cereennkeskin ‘dir.

CEREN KESKİN BOY : 1,78
CEREN KESKİN KİLO : 82
CEREN KESKİN BEDEN : 42

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.