Doya doya moda birben coşkun kimdir kaç kilo ne iş yapıyor

0 379

Doya Doya Moda programı bugüne kadar olan güzellik algılarını yıkıp, kilolu kadınlarında da doğru giyinme ile ne kadar güzel olabileceklerini kanıtlamıştır. Geçtiğimiz sezonu geride bırakarak yeni sezon ile televizyon ekranlarına gelen Doya Doya Moda programının yarışmacıları belli oldu. Birben Coşkun Doya Doya Moda’nın iddialı başlayan yarışmacılarından birisi oldu. Peki Birben Coşkun kimdir? Evli mi? Çocuğu var mı? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor?

BİRBEN COŞKUN KİMDİR?

Geçen sezon birinci olan Betül’ün ardından bu sezonda iddialı yarışmacılar bir bir boy göstermeye başladı. Birben Coşkun adlı yarışmacı bunlardan biri. Bu sezon 7 farklı büyük beden yarışmacıları şampiyon olmak amacıyla podyumda en başarılı hallerini sergileyecekler.

Doya Doya Moda’nın yeni sezonunda en en iddialı isimlerden biri de Birben Coşkun adlı yarışmacıdır. 1996 yılında doğmuş olan 24 yaşındaki Coşkun aslen İzmirlidir. İzmir’de yaşıyordur. 1.70 boyunda, 82 kilo ve 42-44 beden giyiyor. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Ekonometri okumuş güzel yarışmacımız organizasyon şirketi ve pastane sahibidir. “Dolabımda olmazsa olmazım dediğim parça basenlerimi kapatan uzun ceketlerim.” demiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.