Doya doya moda aslı erdoğan kimdir kaç kilo nereli hangi beden

0 154

Tv8 ekranlarının moda yarışması olan Doya Doya Moda programının yeni yarışmacısı, fazlaca iddialı gözüküyor. Yarışmaya bugün başlayan yarışmacı Aslı Erdoğan oldu. Doya Doya Moda 2020 yarışmasına 28 Eylül’de katılan Aslı Erdoğan, iddialı sözleri ile dikkatleri oldukça kendisine çekti.

Doya Doya Moda yarışmasının yeni yarışmacısı Aslı Erdoğan oldu.

Aslı Erdoğan kimdir? Kaç kilo? Hangi beden giymektedir? Bilgi Kadın ekibi olarak sizler için Aslı Erdoğan hakkında haberimizi yaptık.

TV8 ekranlarının moda severler tarafından merakla takip edilen büyük beden mankenlerin olduğu moda programı Doya Doya Moda’da yeni yarışmacısı belli oldu! Aslı Erdoğan’ın kim olduğu merak edilmeye başladı. Özellikle kaç kilo olduğunu merak eden takipçilerimiz Aslı Erdoğan için aramalar yaptı. Doya Doya Moda yarışmasına bu hafta dahil olan Aslı Erdoğan 23 yaşındadır. İstanbul’da yaşayan Aslı Erdoğan, aslen Bulgar göçmenidir. Mesleği Turizmcilik’tir. Aslı Erdoğan’ın bedeni çok merak edilmektedir.

Aslı Erdoğan 46 beden 1.77 boyundadır ve 88 kilodur.

Kendisine benzeyen ve en yakın yarışmacı olarak en sevdiği kişi olarak Özde olduğunu söyleyen Aslı Erdoğan’ın en sevmediği, tarzını beğenmediği Zeynep olarak belirtti.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.