Doya doya moda aleyna türkoğlu kimdir kaç yaşında nereli instagram adresi kaç beden

0 279

Moda dünyasının fenomeni olan; TV8 kanalının sevilen büyük beden yarışmasında haftanın ilk günü. 26 Ekim 2020 günü elenen yarışmacı yerine yeni bir yarışmacı yarışmaya dahil oldu.

Bu haftanın yeni ismi olan Modada belli bir tarzı olmadığından bahseden güzel yarışmacı, kendine yakıştırdığını giydiğini söyledi. Peki Aleyna Türkoğlu kimdir? Kaç kilo? Hangi beden giymektedir? Bilgi Kadın ekibi olarak sizler için yeni yarışmacı hakkında haberimizi yaptık.

Tv8 ekranlarının çok izlenen moda yarışması olan Doya Doya Moda programının yeni yarışmacısı, oldukça iddialı gözüküyor. Yarışmaya 26  Ekim’de katılan güzel yarışmacı Aleyna Türkoğlu oldu. Doya Doya Moda 2020 yarışmasına 26 Ekim 2020’de katılan Aleyna Türkoğlu, oldukça iddialı gözüküyor.

Doya Doya Moda yarışmasına Çanakkale’den katılım sağlayan Aleyna Gaye Türkoğlu, 23 yaşında oldukça genç bir yarışmacıdır. Üniversitede eğitim görmesi sebebiyle Çanakkale’de yaşamını sürdürmektedir. Annesi Boşnak babası Bursalıdır. Genç ve güzel yarışmacı, Doya Doya Moda yarışmasında oldukça iddialı, hatta iddiasını şu şekilde ortaya koydu;

“Kendi tarzıma oldukça güveniyorum, giydiklerimi de kendime yakıştırıyorum ve benimle aynı bedene sahip kadınlara örnek teşkil etmek istiyorum.”

Doya Doya Moda’nın yeni yarışmacısı olan Aleyna Türkoğlu’nun boyu : 1.76
Doya Doya Moda’nın yeni yarışmacısı olan Aleyna Türkoğlu’nun kilosu : 86
Doya Doya Moda’nın yeni yarışmacısı olan Aleyna Türkoğlu kaç beden : 42

Doya Doya Moda yeni yarışmacısı olan Instagram kullanıcı adı nedir?

26 Ekim 2020’den itibaren Doya Doya Moda yarışmasına dahil olan ve birincilik mücadelesi verecek yeni yarışmacının instagram hesabı @alytrkogluuu

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.