Didem soydan kimdir kaç yaşında nereli instagram adı nedir burak deniz sevgili

0 26
Yakışıklı oyuncu Burak Deniz ve Didem Soydan’ın aşk söylentileri uzun zamandır gündemdeydi. Artık aşkları tesçillendi! Burak Deniz ve model olan Didem Soydan kameralara en sonunda yakalandı. Ve gündeme oturdular.
Peki, model Didem Soydan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte ünlü model Didem Soydan hakkında tüm detaylar…

Yakışıklı oyuncu Burak Deniz ve Didem Soydan’ın aşk söylentileri uzun zamandır gündemdeydi. Artık aşkları tesçillendi! Burak Deniz ve model olan Didem Soydan kameralara en sonunda yakalandı. Ve gündeme oturdular. Didem Soydan güzelliği ile oldukça dikkat çeken bir model. Bu nedenle nereli olduğu, yaşı oldukça merak edilmektedir. Peki, model Didem Soydan kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte ünlü model Didem Soydan hakkında tüm detaylar…

Geçtiğimiz günlerde İbrahim Selim ile Youtube’da bir kanala katılan Burak Deniz’in, çekim bittikten sonra sevgilisi model Didem Soydan’ın evine gittiği gündeme geldi. Uzun süredir aşk yaşadıkları iddia edilen Burak Deniz ve Didem Soydan’ın, gündüz saatlerde de Nişantaşı’nda kameralara yakalandı!!!! Aşkları resmen tescillendi.

DİDEM SOYDAN KİMDİR?

Didem Soydan kimdir? Güzel manken Didem Soydan 1984 senesinin 1 Nisan gününde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Baba tarafı Arnavutluk, anne tarafı ise Yunanistan ve Bulgaristan’a uzanmaktadır. Didem Soydan üniversitede öğrenim görürken İstiklal’de bulunan Diesel’de çalışmaktaydı. Ümit Ünal tarafından modellik teklifi alınca La Russie defilesinde yürüdü. O defilede tanınan Didem Soydan birçok kişi tarafından çok beğenildi.

İstanbul moda haftaları Fashion Week’te en çok tercih edilen modeller arasındadır. Bir çok modacıyla beraber çalıştı. Çalışmaya da devam etmektedir. Calzedonia Summer Show’da podyumda yürüyen ilk Türk manken olarak tarihe geçmiştir.

Bir zamanlar Eurovision’a katılan şarkıcı Can Bonomo ile ilişkisi olan Didem Soydan’nın aşk hayatı bir süredir durgundu. 2016 yılında Haziran ayında ayrıldıklarını açıklamışlardı.

Didem Soydan modelliğin yanında oyunculukta yapmaktadır. Bir çok film ve dizide yer almıştır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.