Damla can kimdir murat ceylan sevgili damla can kaç yaşında nereli

0 10
Survivor yarışması ile ünlü olup, birlikte görülen Damla Can’ın Murat Ceylan ile aşk dedikodu söylentilerini de aklımıza getirdi. Eskiden Survivor yarışmasında yarışan ve 2020 Survivor yarışmasında sunuculuk yapmaya başlayan Murat Ceylan ile görüntülenen Damla Can kimdir, kaç yaşında? Ve nerelidir?

TV8 kanalınıda yayınlanan Survivor yarışmasında iddialı ve güzel yarışmacılardan biri olan Damla Can il Murat Ceylan bugün bir AVM’de yan yana görüntülenince ikilinin aşk yaşadığı akıllara geldi. Damla Can için internette aramalar artınca sizler için Damla Can’ı araştırdık…

Peki Damla Can kimdir? Nereli ve kaç yaşındadır?

DAMLA CAN KİMDİR?

1990 senesinde İstanbul’da doğan Damla Can, çocukluğundan bu yana sportif faaliyetlerle iç içe. Damla Can, özel bir spor salonunda eğitmen olarak çalışmaktadır. Jimnastik, step ve aerobik sporlarıyla yakın olan güzeller güzeli Damla Can, aynı zamanda sosyal medyada güzelliği ve paylaşımları ile dikkatleri üzerine topluyor.

2016 Survivor sezonunda yer alan ve çok iyi bir performans sergileyerek finale kadar ulaşan Damla Can, finalde elenmişti. 2018 senesinde tekrardan Survivor’a katılmıştı. 2020 Survivor sezonunda ise Survivor Panoroma’da sevilen yorumcular arasında yer almıştır.

MURAT CEYLAN İLE AŞK MI YAŞIYORLAR?

Bugün baş başa görülen Murat Ceylan ve Damla Can arasında aşk iddiaları kulağımıza geldi. Biz birbirlerine çok yakıştırdık. Survivor programıyla isimlerini duyuran Murat Ceylan ve Damla Can, baş başa yemek yedi. Soruları yanıtsız bırakan ikilinin aşk yaşadıkları iddiası Türk televizyon gündemine bomba gibi düştü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.