Buket aydın neden istifa etti yerine kim atandı deniz bayramoğlu kimdir

0 11

Kanal D Ana Haber Bülteni sunucusu olan Buket Aydın istifa etti. Onun yerine kim atandı?

 

Kanal D Ana Haber Bülteni sunuculuğu yapan Buket Aydın istifa etti, onun yerine Deniz Bayramoğlu atandı.

İstifa ettiği kararını sosyal medya hesabından duyuran Buket Aydın, “16 yıldan beri size haber verme görevimi layığıyla yerine getirebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktayım. Bu yaklaşımın tezahürü olarak son iki yıldır Demirören Medya Grubu bünyesinde üstlendiğim ağır sorumluluğumu gereği gibi ifa etmek için yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda. Durup dinlenip, yeni bir yola yenilenmiş enerjimle çıkabilmek adına üstlendiğim görevlerimden istifa ederek ayrılıyorum” notunu düştü. Sevenleri bu habere çok üzüldü.

YERİNE DENİZ BAYRAMOĞLU ATANDI

Buket Aydın’ın istifasından sonra, Demirören Grubu çalışanlara aşağıdaki mesaj iletildi.

“Kanal D Ana Haber Bülteni Spikeri ve Kanal D Haber Başkanı Sayın Buket Aydın ile Kurumumuzun yolları bugün itibari ile ayrılmıştır. 11.05.2020 tarihi itibari ile Kanal D Ana Haber ekran yüzü olarak Sn. Deniz Bayramoğlu atanmıştır.

Sn. Buket Aydın’a görev yaptığı dönem süresince kurumumuza vermiş olduğu emek ve sağlamış olduğu katkılardan dolayı teşekkürlerimizi iletir, Sn. Deniz Bayramoğlu’na yeni görevinde başarılar dileriz.”

DENİZ BAYRAMOĞLU KİMDİR?

Deniz Bayramoğlu, 1975 yılında Malatya’da doğdu. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümünde okumaya başladı, 3 yıl okuduktan sonra eğitimine ara verip gazeteciliğe başladı.

Ünlü spiker Ece Üner ile Haber spikeri Deniz Bayramoğlu, Roma’da hayatlarını birleştirmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.