Boğa burcu ev dekorasyonu önerileri

0 30

Her şeyden önce boğa burcunun evi her zaman temiz olmalıdır. Burcunun özelliklerini tamamıyla taşıyan boğalar; temizliğe fazlasıyla önem verirler. Şık ve lüks mobilyalar sevseler de temizliği düşünerek çok yoğun eşyadan kaçınırlar. Hijyene önem veren bir burçtur boğa burçları. Uzun lafın kısası temizlemesi kolay olan dekorasyon ürünleri tercih ederler.

Dünyanın yuvarlak olduğu kanıtlanmadan hemen önceki düşünce tarzı dünyayı taşıyanın bir boğanın boynuzları olduğu varsayılırdı. Bu nedenle boğa burcunu karakter bazında incelersek bu eski düşünce tarzının geleneklerinin devam ettirdiğini görürüz. Yani 20 Nisan- 20 Mayıs arasında doğan boğa burçları çalışkan, üretken, hızlıca düşünüp iş bitirici ve pratik olma özellikleriyle tanınırlar.

Yapılan bir araştırmaya göre; boğa burçları kişisel ve ev eşyalarına oldukça önem verir. Ayrıca eşyalar ile aralarında farklı bir bağ oluştururlar. Bu yüzden evleri kendilerini güvende hissetmeleri nedeniyle oldukça önem taşımaktadır.  Venüs, özellikle etki oluşturduğu burçlarda lüksü, güzelliği ve estetiği ön plana çıkarması nedeniyle, 20 Nisan ve 20 Mayıs arası doğan bireylerin; doğduğu andan itibaren gelen bir estetik anlayışı ve dolayısıyla ruhunda dekorasyon stili bulunmaktadır. Boğa burçlarının gerçekçi, pratik, estetik ve güzellik düşkünü, bunların yanı sıra konforundan asla vazgeçmeyen ev dekorasyonları…

Uyku sizler için olmazsa olmaz. Bu nedenle rahat bir yatağa servet harcayabilirsiniz. Evdeki favori alanınız ise yatak odası ve salondur. Evin içinde bulunan yeşil ve mavi tonları içinizi ısıtacaktır. Endüstriyel tarz sizin için vazgeçilmez bir tarzdır. Toprak burcu olan Boğa, evde rahatlığa aşırı derece önem vermektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.