At kılı fırçası nedir nasıl kullanılır at kılı fırçası önerileri

0 132

Son dönemlerde faydası çok konuşulan at kılı fırçasının faydalarını sizde mi merak ediyorsunuz? Doğru adrestesiniz. At kılı fırçası ne işe yarar? İşte at kılı fırçaları için bilmeniz gereken her şey ve at kılı fırçası önerileri…

Son dönemlerin en çok merak edilen konularından biri de at kılı fırçalar. Kuru fırçalama tekniğinin vazgeçilmezlerinden olan bu fırçalar tam olarak ne işe yarıyor? At kılı fırçasını düzenli olarak kullanırsak hangi sonuçlara ulaşırız? Bilgi kadın ekibi olarak sizler için at kılı fırçaları hakkında bilmeniz gerekenleri haber yaptık.

AT KILI FIRÇASI NEDİR? NE İÇİN KULLANILIR?

Her kadın pürüzsüz bir cildi olsun ister. At kılı fırçasının asıl işlevi; kan dolaşımını hızlandırmak. Kan dolaşımı hızlandırma büyük bir nimettir aslında. Pürüzsüz cilt görünümüne ulaşmanız çok yakın. Düzenli olarak cildinize kuru fırçalama tekniği uygularsanız güzel sonuçlar alacaksınız. Kadınların genel olarak en büyük problemi olan selülitleri de yok ediyor. Zaten selülit problemi de kan dolaşımının yeterli olarak olmadığı bölgelerde yaşanmaktadır. Siz de selülitleriniz olmasın istiyorsanız; kan dolaşımını hızlandırmakla işe koyulabilirsiniz. Adın da tahmin edilebileceği gibi at kılından yapılmaktadır.

 

AT KILI FIRÇASI VÜCUDA NASIL UYGULANIR ?

At kılı fırçasının kuru fırçalama tekniği olduğu için kuru cilde uygulanması gerekmektedir. At kılı fırçasını günde iki defa kullanırsanız istediğiniz sonuca daha hızlı ulaşırsınız. Banyodan önce kullanılmaktadır. Kan dolaşımını hızlandırmak için teknikleri vardır. Ayaklarınızdan başlayıp kalbinize doğru at kılı fırçasını kullanmalısınız. Böylece kan akışınızı hızlandıracaksınız. At kılı fırçasını iç bacak, kol, omuz ve karın gibi farklı bölgelerde kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta fırçalama hareketini kalbinize doğru yapmaktır. Orta derecede etkiye sahip olan at kılı fırçalarını ne çok bastırmanız ne de çok hafif yapmanız doğru olacaktır. Hafifçe masaj yaparak ilerlemeniz gerekiyor. Fırçalamayı bitirdikten sonra cildinizi nemlendirmeyi unutmayın. Kısa sürede olan sonuçlara sizler de inanamayacaksınız.

 

 

AT KILI FIRÇASININ FAYDALARI NELERDİR?

  • En büyük faydası kan akışını hızlandırmasıdır. Daha canlı ve sağlıklı bir cilde ulaşacaksınız.
  • Peeling etki yarattığı için ölü derileri temizlemektedir. Bu nedenle daha pürüzsüz ve parlak bir cilde ulaşırsınız.
  • Oluşan batıklardan kurtulmanız için en kolay yöntemlerden biridir.
  • Selülit oluşumunun ve görüntüsünün azaltması en en en güzel özelliğidir. Eğer siz de selülit görünümünden artık bıktıysanız sporla destekleyerek at kılı fırçasını mutlaka kullanmalısınız. Etkisine sizler de inanamayacaksınız!

SELÜLİTTEN ŞİKAYETÇİYSENİZ AT KILI FIRÇASI KULLANIRKEN SELÜLİTLE ALAKALI BİLMENİNİZ GEREKENLER İÇİN BURAYI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ. ——-> SELÜLİTTEN NASIL KURTULURUM?

Doğal at fırçalarını kullanmanız gerekmektedir. Sentetik olan at kılı fırçaları cildinize zarar verebilir. Dikkat etmekte fayda var! Bu nedenle sizlerle önerdiğimiz doğal at kılı fırçalarını paylaşmak istedik.

 1. Eda Taşpınar’ın Doğal At Kılı Fırçası

Bize at kılı fırçasının faydalarını anlatan kişi zaten Eda Taşpınar. Bu nedenle at kılı fırçası diyince aklımıza ilk gelen isim Eda Taşpınar. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ama çabuk olun çünkü stokları hemen tükeniyor.

2. Marle %100 Doğal At Kılı Selülit Fırçası

Eda Taşpınar’ın at kılı fırçasına göre daha uygun fiyatlı olan Marle at kılı fırçası. %100 doğal olan bu ürünü şiddetle tavsiye ediyoruz. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

3. QUEEN At Kılı Fırçası

 

Diğer at kılı fırçalarına göre daha uygun fiyatı olan QUEEN , kullanıcılardan tam puan almış. Ürüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

SONUÇLARINIZI ALDIĞINIZDA GÜZEL YORUMLARINIZI BİZLER DE BEKLİYORUZ. SAĞLIKLI VE SELÜLİTSİZ KALIN —– BİLGİ KADIN EKİBİ

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.