Arif verimliden açıklama geldi bir başkadırın en iyi oyuncusu öner erkandır dedi

0 27

Müge Anlı’nın çok izlenilen sabah yayımlanan programında yer alan Arif Verimli sosyal medya hesabından, Netflix’te popüler olan Bir Başkadır dizisinde en çok beğendiği oyununun Öner Erkan olduğunu açıkladı.

Atv ekranlarında haftaiçi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 12 yıldır bulunmaya devam eden Psikiyatr Arif Verimli sosyal medya hesaplarını aktif kullanan biridir. Bir kaç zaman önce de Kırmızı Oda hakkında yaptığı yorumlarla dikkat çeken Arif Verimli bugün de Bir Başkadır dizisini izleyip, yorumlarını takipçileriyle paylaştı.

Diziyi izleyenler ana karakter olan Öykü Karayel’i genelde beğenseler de, aslında dizideki başarılı olan bir başka oyuncuya değindi. Öner Erkan’ın oyunculuğunu beğenen ve çok öven Verimli, diziyle alakalı şu yorumlarda bulundu:

“Oyunculuk eğitimi almış, doğuştan duendesi olanlar; acılıyı, hastayı, sıradanı, aşığı, her şeyi oynayabilir. Serebral Palsi’yi kusursuz oynayabilmek ise üstün yetenek gerektirir. Bir Başkadır dizisinin en başarılı oyuncusu Öner Erkan’dır. Bunun dışında ne analiz ne yorum ne görüş yazacağım” diyerek söylediklerini tamamladı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.