Ali atay bülent şakrak erkan kolçak köstendil babalar ve oğulları fotoğrafı

0 34

Ali Atay, Bülent Şakrak ve Erkan Kolçak Köstendil’den esprili bir o kadar da güzel “BABALAR VE OĞULLARI” adlı fotoğraf paylaşımı.

Türk televizyonun sevilen genç oyuncuları Bülent Şakrak, Ali Atay ve Erkan Kolçak Köstendil bu yaz tatilde bir araya geldiler. Komiklikleri ile tanınan Bülent Şakrak, Ali Atay ve Erkan Kolçak Köstendil ‘babalar ve oğulları’ fotoğrafı ile çok konuşuldu bir o kadar da çok sevildiler. Çocukları olan Okan Ali, Marsel ve Fikret Ali’nin fotoğrafının aynısını babaları Bülent Şakrak, Erkan Kolçak Köstendi ve Ali Atay çekildi. Yaptıkları paylaşım ile sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan babalar sosyal medyanın ilgi odağı oldu. Bülent Şakrak, Ali Atay ve Erkan Kolçak Köstendil’in oğullarıyla nasıl benzediği gözlerden kaçmadı. Daha yeni baba olan Erkan Kolçak Köstendil’in oğlu olan Martsel’i de ilk defa görmüş olduk. İşte Bülent Şakrak, Ali Atay ve Erkan Kolçak Köstendil oğullarıyla benzerlikleri ile olan esprili fotoğrafı…Erkan Kolçak Köstendil’in yeni doğan oğlu Martsel’in güzel yüzünüde bu paylaşım ile ilk kez görmüş olduk.


Eğlenceli geçen tatilden yapılan diğer fotoğraf paylaşımları Bülent Şakrak ile Erkan Kolçak Köstendil oğulları…ALİ ATAY VE OĞLU FİKRET ALİ

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.