Adrenochrome nedir hangi ünlüler kullanıyor adrenochrome nasıl üretiliyor

0 31

Adrenochrome nedir? Son günlerde gündeme bomba gibi oturan Wayfair olayından sonra Adrenochrome’de su yüzüne çıktı. Kan dondurucu bu olaya bir çok kişi tepki gösterdi. Peki Adrenochrome nedir? Adrenochrome Vücutta salgılanan adrenalin hormonunun (epinefrin) oksitlenmiş halidir. Vücut bu kimyasalı korku veya heyecan sırasında gerçekleşen adrenalin patlaması ile salgılıyor. Adrenochrom’un, sünnet olan Koreli çocuklardan elde ettiği ileri sürülse de bu konuyla ilgili daha da kan dondurucu iddialar da bulunmaktadır.

Ortaya atılan iddialara göre, Adrenochrom 0 ila 9 yaş aralarındaki çocuklardan elde ediliyor. Adrenochrome, korku ve heyecan sırasında yaşanan adrenalin patlaması ile salgılandığını için dehşet verici yöntemler kullanıldığı da söyleniliyor.

PEKİ BU ÜRETİM NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİYOR?

Özellikle kaçırılan çocuklar işkence edilerek ölüm aşamasını da uzatıyorlar. Vücut işkence görürken korku salgıladığı için adrenalin de yüksek oluyor. Buna bağlı olarak vücudun salgıladığı adrenochrome miktarı artıyor ve kurban öldürüldükten sonra boynun arka kısmından şırınga yardımıyla kimyasal emiliyor.

ADRENOCHROME KULLANANLAR ÜNLÜLER KİMLERDİR?

Adrenochrome’un en çok kullanım nedeni olan gençleştirme özelliği ve yaşlanmayı büyük oranda yavaşlatma özelliği olduğu için bir çok ünlünün gözbebeği bir üründür. Sandra Bullock gibi pek çok ünlü ismin bu yöntemi uyguladığı düşünülüyor. Sandra Bullock, bunu açıklasa da iddialara göre bu yöntemi Madonna, George Coolony, George W. Bush, Barack Obama, Hillary Clinton, Lady Gaga, Brad Pitt, Adam Sandler, Celine Dion, Kate Moss, Johnny Deep, Tom Cruise, Marina Abramovich, Jim Carrey, Tom Hanks ve daha bir çok tanındık ismin kullandığı düşünülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.