2020 Modası Tesettür Giyim Markaları

0 301

Son yıllarda tesettür giyinen genç nüfusun artması ile beraber bu alanda üretim yapan tesettür giyim markaları da çoğalmaya başladı. Tesettür giyim markaları incelendiğinde tasarımların tümünde büyük bir uyum ve şıklık yarışı olduğu göze çarpıyor.

Tesettür giyim markaları denilince akla ilk gelenlerden ikisi hiç tartışmasız Setrems Giyim ile Tekbir Giyim. Bu iki firmanın yeni sezon kreasyonları her zaman birbirlerine çok yakın tarihlerde tanıtıma çıkıyor ve tesettür giyinmeyi tercih eden bayanlar genelde bu iki firmanın ürünlerini tercih ediyorlar. Tesettür giyimin en önemli aksesuarı olan eşarplar için ise Armine eşarp rakipleri arasından sıyrılmayı başarıyor.

Tesettür giyim genç tesettür giyim ve tesettür giyim büyük beden olarak farklı kategorilere ayrılırken genç tesettür giyim için daha çok dar kesimler kullanılıyor. Özellikle de uzun pardesü modelleri arasında oldukça dar kesimler dikkat çekiyor. Tesettür pardesü modellerinde yakaları fırfırlı olan ve parlak kumaş üzerine canlı renkler kullanılan modeller gençler tarafından çok beğeniliyor ve satış rakamları son derece yüksek.

Tesettür giyinmeyi tercih eden gençlerin moda da marka tutkusu olduğunu söyleyebiliriz. Tesettür giyim modelleri yaklaşan bayram için özel olarak hazırlanırken bayramlık tesettür kıyafetleri için satışlar şimdiden yoğunlaşmış durumda. Tesettür giyim abiye kıyafet almak isteyen kapalı bayanlar için de son derece şık giysi seçenekleri sunuyor. Te

settür giyimde ise dikkat edilmesi gereken konular elbise, eşarp, ayakkabı ve çanta arasında ki renk uyumunu sağlayabilmek…

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.