2020 İlkbahar Yaz Modası

0 81

Her yıl sezonların modasını belirleyen New York, Londra, Milano ve Paris moda haftaları, podyumların tozunu attırdıktan sonra sokaklardaki yerini alır ve göz kamaştırıcı stiliniz ile  siz de modaya ayak uydurursunuz. Bu dönemde ise pandemi nedeniyle iptal olan podyumlar, moda haftaları yüzünden modasız kalacak halimiz yok… Trendleri yakalayıp, evdeyken de konforunuz ile şıklığınızı ortaya koyabilirsiniz.

ÇARPICI RENKLER GÖZ ÖNÜNDE 

Renklerin satürasyonu artırılmış tonları, şaşırtıcı ve dikkat çekici bir sezona işaret ediyor şüphesiz.  Dikkat çekmeyi seviyorsanız bu sezon tam sizlik! Neon renklerle dikilmiş uçuş uçuş elbiselerinizle tüm gözler sizin üzerinizde!

ÇİZGİ SEZONU GERİ DÖNÜYOR

Neonlardan sonra dikkat çeken çizgili elbiseler bu sezonda en çok tercih edilen desenlerden olacak.

DENİMİN GERİ DÖNÜŞÜ

Klasik ve sporun en çok yakıştığı denimler… Givenchy’in ceketi ile yırtık yarım kotu bu sezon çok konuşulacak. Yırtık, fırfır, patchwork desenleri sezona dagmasını vuracak.

ASİMETRİK FIRFIR DETAYLAR

Denimde moda olan fırfırları vücudun her yerinde görüyoruz. Eteklerde, ceketlerde, mayolarda, gömleklerde … 2020 İlkbahar yaz modasında dikkat çekici bir stil…

Kırmızı Bayan Fırfır Detaylı Mayo 8YAK85999MM455 | Koton

İLHAMINI 1970’LERDEN ALAN CEKETLER

Ceketlerin yakaları kalın ve gösterişli saykodelik desenli. Jilet gibi olan ceketler geri dönüyor. Victoria Bechkam’ın usta terzilikli ceketi, Marc Jacobs’ın hayalperest ceketi, Prada’nın ise saykodelik desenleri bu sezona bomba gibe düşecek.

KUŞ TÜYÜ MİSALİ!

DEĞİŞİK HAVASI OLAN TRENÇKOTLAR

HALAT TARZI AKSESUARLAR

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.