2020 Çiçekli Elbise Modelleri

0 260

Yazın en sevilen elbise modelleri arasında yer alan çiçekli elbise modelleri istisnasız her kadının gardırobunda bulunması gereken kıyafetler arasında yer alıyor. Çiçekli elbiseler oldukça farklı stillerde tasarlanırken bu sayede dilerseniz günlük giyimde, dilerseniz plajda dilerseniz de gece davetlerinde kullanabiliyorsunuz.

Çiçekli elbise modelleri saten kumaş üzerine uygulandığında son derece şık gece elbiselerine dönüşürken basma kumaştan tasarlanan çiçekli elbise ise günlük hayatınızda sokak modası için uygun bir tarz haline geliyor. Çiçekli elbise kombinleri için babetler ise vazgeçilmez oluyor. İster uzun ister kısa çiçekli elbise giyin babet modelleri her iki elbise tarzının altına da uyuyor.

Örneğin beyaz kumaşın üzerine pembe desenli küçük çiçeklerin yer aldığı çiçekli elbisenizin altına düz beyaz, düz pembe ya da pembe beyaz karışık renkli bir babet giymeniz ve babetleriniz ile uyumlu bir çanta seçmeniz halinde şıklığınız ile göz kamaştıracak bir hale gelebilirsiniz.

Çiçekli elbise modelleri 2020 yılında da son derece geniş bir seçenek yelpazesine sahip. Ancak bu yıl geçen yıllardan farklı olarak büyük çiçek modellerinden daha ziyade minik çiçeklerin kullanılması göze çarpıyor.

Çiçekli elbise modelleri arasında bir başka dikkat çeken konu ise daha sıklıkla askılı ve straplez elbise modelleri ile uygulanmış olması. Çiçekli elbise satın alırken dikkat etmeniz gereken konular arasında ise kilolu bir yapıya sahipseniz dar kesim elbiseleri tercih etmeniz, zayıfsanız ise bunun tam tersi bol elbiseleri satın almanız.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.