2020 2021 sonbahar kış modası bu sezon trendleri hangi renkler moda

0 144

2020-2021 Sonbahar/ Kış döneminin trendleri arasına giren kıyafetlere ve tarzlara bu yazımızda değindik.

Son yıllarda ön plana çıkan maskülen tarzın yine en tepede olduğunu söyleyebilir fakat küçük oyuncu değişiklikleri görünüyor. Başrol oyuncusu olan takım elbiseler, etekler ile bir değişim göstermektedir. Christian Dior’un 1970 yıllanındaki havası estiren takımından Fendi’nin deri etek-ceket ikilisine, ciddiyet ve zarafeti aynı anda vaadeden ikili 2020-2021 Sonbahar/Kış sezonunda trend tahtına oturmuş durumda gözüküyor.


Koza şekli ön planda! 2020-2021 Sonbahar/Kış sezonunda kozalaklar tasarımcılara ilham kaynağı oldu. Balon formunda olan elbiseler, Simone Rocha’nın romantik tasvirlerinden Balmain’ın kadınsı siluetlerine kadar her podyumda ön planda!!!


ALAKA SEVİYESİ SIFIR 

Bizler çok heyecanlandıran bir tarz! Alakasız parçaların tarzını, renklerini ve stillerini harmanlayıp çok güzel işlere imza atan stilistler, aslında karmaşıklığın nasıl bir uyum olduğunu bize kanıtlayacak türden…


SLİP ELBİSE MODASI 

Slip elbiselere talep arttı, artan taleple beraber güncelleme geldi. Vücudun güzel hatları sayesinde; aksesuara ve yardımcı oyuncuya ihtiyaç olmadan podyumdaki varlığını iddialı bir şekilde sürdüren yalın formlu elbiseler, önümüzdeki sezonun davet stilinin vazgeçilmez parçası olacağını şimdiden belli ediyor.


YENİ NESİL YAPAY KÜRK : SHAGGY

Kürkler bu sezonda vazgeçilmez arasında ama doğaya zarar vermeden! Sürdürülebilir modaya uygun. Kış mevsiminin hit dış giyim parçası yapay kürklü mantolar, 2020-2021 Sonbahar/Kış sezonunda da her stil, her görünüm ve her ruh hali için rahat bir dış giyim parçası olacağını kabul ettirdi.


 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.